Тематичний тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці у суб’єкта господарської діяльності на території Рівненської області
10 березня 2023Тематичний тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці у суб’єкта господарської діяльності на території Рівненської області
Посадовцями Управління інспекційної діяльності в Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено тренінг з метою практичного набуття учасниками тренінгу нових навичок в ході виконання робіт з підвищеною небезпекою, а також попередити виникнення та усунути ризики, що можуть призвести до настання нещасних випадків.
Під час проведення заходу інспекторами Держпраці:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)