Про інформаційні відвідування роботодавців та їх працівників з метою інформування про ризики і наслідки незадекларованої праці говорили із суб’єктами господарювання будівельної галузі
Начальник Управління інспекційної діяльності у Волинській області Оксана Рубльова провела робочу зустріч із головою Луцької районної військової адміністрації Анатолієм Костиком та головою Луцької районної ради Олександром Омельчуком