Під час ефіру програми «Про важливе» у медіа-центрі «Третя столиця» перший заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Роман Карпюк та завідувач сектору ринкового нагляду у Рівненській області відділу ринкового нагляду Західного міжрегіонального управління Держпраці Ірина Козлюк говорили про ситуацію на ринку праці та охорону праці в умовах війни
28 березня 2023![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
На сьогодні, значно зріс попит на використання продукції альтернативній звичним джерелам енерго- та теплопостачання, зокрема, на генератори, балони та картриджі зі зрідженими та стисненими газами.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Про це та інші питання щодо дотримання трудового законодавства з гостями програми спілкувались посадовці Держпраці.