В умовах воєнного стану зареєстровані безробітні залучаються до суспільно корисних робіт
01 червня 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![❕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/2755.png)
З кожною із зазначених осіб укладається строковий трудовий договір. За працівниками, залученими до виконання суспільно корисних робіт, на час виконання таких робіт зберігається попереднє місце роботи (посада).
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
– відповідально ставитись до проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці;
– неухильно виконувати інструкцій з охорони праці;
– користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;
-працівники без ЗІЗ, а також якщо вони знаходяться в забрудненому, несправному стані або з простроченими строками періодичних випробовувань до роботи не допускаються;
– дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території закладу.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)