До Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який в Україні відзначають 12 червня, посадовими особами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено робочу нараду з начальником служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації Володимиром Лисом
Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці має вагоме значення для належної реалізації кожною людиною конституційного права на працю