З працівниками структурного підрозділу насосної станції “Будзень-3“ ЛМКП “Львівводоканал“ говорили про безпеку організації безпечного проведення робіт в колекторах та колодязях на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, газонебезпечних робіт
21 липня 2023
З працівниками структурного підрозділу насосної станції “Будзень-3“ ЛМКП “Львівводоканал“ говорили про безпеку організації безпечного проведення робіт в колекторах та колодязях на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, газонебезпечних робіт.
загазованість колодязів, камер, колекторів і небезпека вибуху, опіків і отруєння персоналу;
небезпека падіння при відкриванні або закриванні кришки люків колодязів і при спуску в колодязі;
можливість падіння різних предметів у відкриті люки на працюючих у колодязях;
небезпека обвалення ґрунту;
небезпека наїзду автотранспорту при роботах на вулиці;
вогкість у колодязях і котлованах.
Роботи, пов’язані зі спуском персоналу в колодязі, камери, колектори, резервуари й інші підземні комунікації і пристрої, відносяться до розряду небезпечних і на їх виконання бригадам видається наряд-допуск із зазначенням небезпек і мір захисту. Бригади повинні забезпечуватися справними інструментом і інвентарем, захисними засобами і пристосуваннями, а також аптечкою першої долікарської допомоги. Кожен робітник бригади зобов’язаний пройти спеціальне навчання і перевірку знань з правил безпечного виконання газонебезпечних робіт, а також повинний бути навчений правилам поводження з захисними засобами, зокрема з: