У Луцьку, за сприяння АТ «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз», посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області взяли участь у проведенні тренінгу з імітацією реальних подій під час ліквідацій можливих аварій на об‘єктах
26 вересня 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Під час теоретичної частини присутні прослухали лекцію щодо вимог Правил безпеки систем газопостачання.
У ході практичної частини, працівники підприємства під наглядом спеціалістів Держпраці відпрацювали послідовність проведення робіт по ліквідації та локалізації можливої аварії у навчальній аудиторії.