Безпека праці на швейному підприємстві: у  ТзОВ  «Употек Україна» відбувся семінар

13 грудня 2018

У середу, 12 грудня, у  ТзОВ  «Употек Україна», що розташоване  у Буську Львівської області  головний державний інспектор відділу нагляду в АПК  та СКС Галина Струтинська провела  семінар.  

Головний державний інспектор  наголосила, що ГУ Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки задля зменшення травматизму на підприємствах області.

При цьому представник ГУ Держпраці ознайомила з правилами охорони праці для працівників швейного виробництва.

 Вона наголосила, що працівники, які допускаються до виконання робіт у виробничих процесах швейного виробництва повинні мати відповідну професійну підготовку.

Інспектор окреслила  вимоги безпеки до організації робочих місць та загальні вимоги безпеки до технологічного обладнання.

Також йшлося про  проведення навчання, інструктажів з охорони праці, призначення відповідального за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства та електрообладнання.

Окрім цього, вона ознайомила присутніх зі станом травматизму в легкій промисловості, проаналізувала  види,  події, причини, які призвели до нещасних випадків.