Безпека праці під час весняно-польових робіт: фахівці ГУ Держпраці у Львівській області консультують аграріїв

19 березня 2019

Днями  у  сільськогосподарських ТзОВ  «Мир» і «Довіра», що розташовані у Мостиському районі Львівської області  головний державний iнспектор вiддiлу нагляду в АПК та СКС ГУ  Держпрацi  у Львiвсъкiй областi надав  консультаційно-методичну допомогу працівникам  цих підприємств.

Зокрема йшлося  про  дотримання законодавства з охорони працi, попередження виробничого травматизму та аварiйних ситуацiй. Також  присутні обговорили заходи в межах підготовки до весняно-польових робіт.

Слід зазначити, що основною сферою  діяльності  цих підприємств є вирощування зернових, бобових і насіння олійних культур.

На сьогодні на підприємстві  здійснюється  підготовка техніки до  проведення весняно-польових робіт. Тому, під час превентивного заходу присутні поспілкувалися щодо  вимог «Правил з охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва».

Разом з тим головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС  ознайомив присутніх з основними вимогами  ЗУ “Про охорону працi”, що пов’язана із змінами до порядку отримання дозволів на устаткування та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Водночас він  зосередив увагу присутнiх на безпечному виконаннi робiт на висотi, на драбинах,  при вантажно-розвантажувальних роботах, використанні засобiв колективного та iндивiдуального захисту.  Окрім цього, він акцентував увагу на проведенні навчань, інструктажів та перевірки знань з питань охорони праці.