Держпраці пропонує до обговорення проєкти Планів заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу та Ідентифікатор виробничих небезпек

09 липня 2020

Проєкти «Ідентифікатора виробничих небезпек і створювані ними виробничі та професійні ризики на об’єктах різних галузей економіки», «Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів малого та середнього (з розподілом за станом матеріально-технічного оснащення) підприємництва», «Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів великого підприємництва» розроблені Державною службою України з питань праці, з метою виконання пунктів 15-16 Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 989-р «Про схвалення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації», впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів малого, середнього та великого підприємництва та визначення виробничих небезпек і створювані ними виробничі та професійні ризики на об’єктах різних галузей економіки.

Проєкт Ідентифікатора виробничих небезпек і створювані ними виробничі та професійні ризики на об’єктах різних галузей економіки.

Проєкт Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів малого та середнього (з розподілом за станом матеріально-технічного оснащення) підприємництва.

Проєкт Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів великого підприємництва.

Пропозиції та зауваження можна надати за формою:

Пропозиції до Ідентифікатора виробничих небезпек і створювані ними виробничі та професійні ризики на об’єктах різних галузей економіки.

Пропозиції до Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів малого та середнього (з розподілом за станом матеріально-технічного оснащення) підприємництва.

Пропозиції до Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів великого підприємництва.