Для фахівців ГУ Держпраці у Львівській області провели технічні навчання

28 травня 2019

Днями відбулась нарада з працівниками управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки під головуванням начальника Івана Луцика.

В межах технічного навчання присутні розглянули питання щодо якісного  оформлення матеріалів за результатами проведення заходів державного нагляду (контролю). Водночас йшлося про контроль за виконанням приписів.

Так, фахівці обговорили зміни до нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема зміни до Порядку видачі Дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки  та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки від 10 квітня 2019 р. №330.

 Окрім цього, йшлося про виконання Наказу від 11 травня 2019 р.64-ОД «Про планування заходів державного нагляду (контролю) на 2020».

До слова, з метою підвищення фаховості інспекторів, такі наради, круглі столи та технічні навчання у Головному управлінні проводяться систематично.

 Підсумовуючи, Іван Луцик наголосив інспекторському складу на неухильному дотриманні Правил внутрішнього трудового розпорядку,  ЗУ «Про державну службу» та ЗУ  « Про запобігання корупції».