Додержання права на інформацію про ризики та наслідки потрапляння в ситуацію торгівлі людьми для суб’єктів господарювання у галузі роздрібної торгівлі, діяльності закладів громадського харчування та надання послуг м.Борислав

26 жовтня 2022
✋ Додержання права на інформацію про ризики та наслідки потрапляння в ситуацію торгівлі людьми для суб’єктів господарювання у галузі роздрібної торгівлі, діяльності закладів громадського харчування та надання послуг м.Борислав.
Інспектори Головного управління Держпраці у Львівській області з метою надання інформаційної підтримки здійснили інформаційні відвідування серед суб’єктів господарювання м.Борислав.
👉 Інформаційно-роз’яснювальна робота акцентувалась на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії. Ознайомлено з терміном «торгівля людьми» та поняттями, видами, формами експлуатації людини, які він передбачає. Також поінформовано про те, як не стати заручником такої форми сучасного рабства.
📲 У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
👉 Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектори радили шукати на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та нашій сторінці у  Facebook