Додержання права на інформацію про ризики та наслідки потрапляння в ситуацію торгівлі людьми для ВПО

21 лютого 2023
✋ Додержання права на інформацію про ризики та наслідки потрапляння в ситуацію торгівлі людьми для ВПО
Інспектори Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, у рамках інформаційної кампанії із протидії торгівлі людьми, на території Трускавецької ТГ проінформували ВПО про головні ознаки торгівлі людьми.
? Інформаційно-роз’яснювальна робота акцентувалась на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії. Ознайомлено з терміном «торгівля людьми» та поняттями, видами, формами експлуатації людини, які він передбачає. Також поінформовано про те, як не стати заручником такої форми сучасного рабства.
? У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
? Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектори радили шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua