Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області консультували працівників ЦПАПу щодо вимог до документів

15 березня 2019

Днями  фахівці  Головного управління  Держпраці у Львівській області  провели семінар у Центрі надання адміністративних послуг Залізничного району міста Львова. 

Представники відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг надали консультації адміністраторам щодо вимог до заповнення заяв, які подають  суб´єкти господарювання та щодо  формування пакета документів.  

З метою покращення якості надання адміністративних послуг  присутні обговорили механізми налагодження оперативного зв´язку адміністраторів з фахівцями відділу Головного управління.

Також йшлося про вимоги до  заповнення заяв та  контроль за якістю формування пакета документів відповідно до інформаційних карток та Опису прийнятих документів.

Зазначені заходи сприятимуть зменшенню кількості повернень документів на доопрацювання.

Нагадаємо, що завантажити бланки та  зразки їх заповнення можна на сайті Головного управління Держпраці у Львівській області в розділі «Діяльність» – «Адміністративні послуги». Також у цьому розділі є інформація  щодо процедури, термінів та вимог до пакетів документів на отримання адміністративних послуг