Фахівцями відділу з питань безпеки праці Південного регіону Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено технічну консультацію в інфекційному відділенні підрозділу Буської центральної лікарні на тему: «Попередження виробничого травматизму під час використання кисню закладами охорони здоров’я»

06 жовтня 2023
✅Фахівцями відділу з питань безпеки праці Південного регіону Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено технічну консультацію в інфекційному відділенні підрозділу Буської центральної лікарні на тему: «Попередження виробничого травматизму під час використання кисню закладами охорони здоров’я».
👉Власники (користувачі) кисневих балонів зобов’язані забезпечити безпечні умови експлуатації й утримання їх у справному стані, з проведенням технічного огляду та експертного обстеження; кисневі балони мають відповідати усім технічним регламентам.
✔️На кожному підприємстві, в установі, організації, що використовують кисневі балони (блоки балонів) чи кисневі трубопроводи, повинні бути розроблені відповідні інструкції з охорони праці, плакати, стенди, з урахуванням конкретних умов безпеки їхньої експлуатації.
📌До обслуговування посудин і систем трубопроводів кисню можуть бути допущені особи не молодше 18 років, які пройшли медичний огляд, інструктаж, навчання та перевірку знань з охорони праці, про що мають відповідне посвідчення. Періодична перевірка теоретичних знань і практичних навичок обслуговувального персоналу повинна проводитися не рідше одного разу на 12 місяців. Особи, які не пройшли перевірку знань з охорони праці та не мають посвідчення, не можуть бути допущені до самостійної роботи.
📲портал https://pratsia.in.ua та сайт https://dsp.gov.ua