Інформація про семінар- нараду на ТзОВ «Ліфт-Еко»

05 жовтня 2015

Фахівцями Головного управлінням Держпраці у Львівській області проведено семінар –нараду на ТзОВ «Ліфт-Еко» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань праці, охорони праці та промислової безпеки.

Участь у семінарі взяли головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Фургало Г.В., головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Могильницький Б.Р., головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Палюх Я.С., а також головний інженер, провідні спеціалісти підприємства та працівники.

Головний державний інcпектор Фургало Г.В. повідомив присутніх про реорганізацію Держгірпромнагляду, що на даний час Головне управління Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки, направлену на зменшення травматизму на підприємствах. Ознайомив з оперативними даними зростання рівня травматизму протягом поточного року на підприємствах у порівнянні з таким періодом 2014 року. Головний державний інcпектор Могильницький Б.Р також довів присутнім вимоги нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт з монтажу, ремонту та технічного обслуговування ліфтів. Головний державний інпектор Палюх Я.С. ознайомила працівників із змінами трудового законодавства, що стосується оплати праці, гарантіями забезпечення права громадян на працю. Надала консультації працівникам щодо норм трудового законодавства, акцентувала увагу присутніх на відповідальності за порушення законодавства про працю.

IMG_1472 IMG_1471