Інформаційне відвідування у найбільшому фітнес центрі, що знаходиться у місті Самбір

13 листопада 2023
✅Інформаційне відвідування у найбільшому фітнес центрі, що знаходиться у місті Самбір.
➡️Під час заходу фахівцями Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці акцентовано увагу на важливості оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
👉Важливо зазначити, що заборонено допускати працівника до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
📌Принагідно нагадуємо, що стажування на робочому місці без оформлення трудових відносин не відповідає вимогам чинного законодавства, за винятком випадків, коли це стажування цільово направляється центрами зайнятості для безробітних осіб, які перебувають на обліку, з метою навчання та отримання необхідного досвіду перед подальшим працевлаштуванням.
👉Держпраці забезпечує роботодавців і працівників інформаційною підтримкою та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.
📲портал https://pratsia.in.ua та сайт https://dsp.gov.ua