Інформаційне відвідування з вимушено переміщеними внаслідок збройної агресії російської федерації в Україні особами про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми

20 березня 2023
🖐️ Інформаційне відвідування з вимушено переміщеними внаслідок збройної агресії російської федерації в Україні особами про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.
Фахівці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели превентивні заходи щодо ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Акцентувалась на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії. Ознайомлео з терміном «торгівля людьми» та поняттями, видами, формами експлуатації людини, які він передбачає. Також поінформовано про те, як не стати заручником такої форми сучасного рабства.
📲 У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
👉 Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектори радили шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua