Інформаційно-роз’яснювальна кампанія, спрямована на легалізацію ринку зайнятості у сфері господарської діяльності
24 листопада 2022![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
Інспектором Головного управління Держпраці у Львівській області у рамках кампанії «Виходь на світло!» за сприяння проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» відвідано суб’єктів господарської діяльності на території Мостиської ТГ
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
• гарантований державою розмір заробітної плати;
• виплату своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати;
• можливість навчання;
• офіційну відпустку;
• відпустку для догляду за дитиною;
• виплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю;
• допомогу у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу;
• соціальне страхування тощо.
Під час відвідування інспектори надали змістовні відповіді на питання працівників щодо законодавства про працю в умовах воєнного стану та проінформував, що більше інформації щодо питань законодавства про працю кожен може отримати, відвідавши: