«Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості» у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості
20 лютого 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
За участю фахівців Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено профінформаційний семінар для осіб, які шукають роботу.
Мета заходу: ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)