Інспектор обговорила з гірниками шахти «Відродження» вимоги з охорони праці

10 квітня 2018

Днями на ВП «Шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля» за  участі головного державного інспектора відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Наталії Злої відбулися  позмінні збори трудового колективу.

Передусім інспектор проаналізувала порушення, виявлені під час позапланової перевірки  в обгінній вітці пласта п7н «Сокальський». Також  Наталія Зла запропонувала заходи для недопущення порушень у майбутньому.  Зазначимо, що перевірка була проведена  на запрошення керівника шахти.

 Представник ГУ Держпраці звернула увагу працівників на те, що вони зобов’язані виконувати тільки роботи,  що належать до отриманого завдання та їх обов’язків, окрім випадків виникнення загрози аварії, здоров’ю або життю працівників.

За її словами, необхідно знати ПЛА  щодо  свого  робочого  місця,  сигнали  аварійного оповіщення,  правила поведінки під  час  аварій,  запасні  виходи місця розташування засобів протиаварійного захисту і самопорятунку та вміти ними користуватися.

Разом з тим вона наголосила, що  працівники  шахти  перед   початком   роботи   зобов’язані перевірити  свої  робочі  місця  та  привести їх у безпечний стан, упевнитися в нормальному стані провітрювання  та  безпеці  газової обстановки,  відсутності пилових відкладень, справності запобіжних пристроїв, кабельної мережі, загорожі та сигналізації.