Інспектор праці Борислава отримала службове посвідчення

10 січня 2018

Сьогодні, 10 січня, начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова вручила службове посвідчення інспектору праці Бориславської міської ради Тетяні Забродській.

Разом з тим Ольга Вільхова окреслила пріоритетні напрямки роботи для інспектора органу місцевого самоврядування.

Посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці. Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням.

Зазначимо, що  інспектори праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад  здійснюватимуть державний контроль з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин. При цьому інспектори Держпраці та її територіальних органів контролюють  усі питання трудового законодавства.

До слова, інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.