Інспекторами відділу з питань безпеки праці центрального регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено семінар у ТзОВ “КРАНБУДСЕРВІС”

12 квітня 2023
✅ Інспекторами відділу з питань безпеки праці центрального регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено семінар у ТзОВ “КРАНБУДСЕРВІС”, діяльністю якого є надання вантажопідіймальних кранів в оренду, щодо безпечного виконання робіт на висоті, вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів, забезпечення та використання засобів індивідуального захисту та попередження випадків прихованого травматизму.
➡️ Під час проведення заходу спільно з відповідальними працівниками ТзОВ “КРАНБУДСЕРВІС” та забудовника було переглянуто наявний ПВР крана та іншу технічну документацію. Оглянуто робочу зону крана, наявні знімні вантажозахоплювальні пристрої та наголошено на необхідності дотримання вимог безпеки як при експлуатації кранів так і при проведенні монтажів кранів.
? Більше інформації з питань охорони праці, у тому числі, задекларованої, інспектори Держпраці рекомендували шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua