Інспекторами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено семінар з питань застосування трудового законодавства у період воєнного стану

13 січня 2023
Інспекторами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено семінар з питань застосування трудового законодавства у період воєнного стану.
🔔 Під час поінформування акцентовано увагу на основних відмінностях між трудовими та цивільно-правовими договорами, ознайомлено з трудовими правами та соціальними гарантіями найманих працівників, організацією трудових відносин в умовах воєнного стану та відповідальністю за порушення законодавства про працю.
🤝 Інспектори Держпраці надали консультації, зокрема, для ВПО щодо актуальних змін в трудовому законодавстві та поінформовали про трудові права і соціальні гарантії, переваги офіційного працевлаштування.
📲 Більше інформації з питань охорони праці, у тому числі, задекларованої, інспектори Держпраці рекомендували шукати на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://pratsia.in.ua і https://dsp.gov.ua