Інспектори праці продовжують роз’яснювати трудове законодавство: цього разу відбулася зустріч з підприємцями Миколаївщини

17 вересня 2019

Днями  робоча група з питань детінізації економіки під керівництвом першого заступника голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослава Лукомського та за участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області  Ольги Сироїжко здійснила виїзд у Гірську сільську раду Миколаївського району.

Члени робочої групи зустрілися із суб’єктами підприємницької  діяльності та провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань виплати заробітної плати,  своєчасної та повної сплати податків та зборів, легального використання найманої праці.

Особливу увагу звернуто на укладення трудових  відносин з  працівниками  та виплату  заробітної плати. Йшлося також  про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Окрім цього, у п’ятницю, 13 вересня, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області взяла участь у засіданні комісії  з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулося у Миколаївській РДА.

В межах засідання   заслухано п’ятьох суб’єктів господарювання щодо дотримання ними рівня мінімальної заробітної плати та укладення трудових відносин з найманими працівниками. Також проведено роз’яснювальну роботу з СГД, які вплачують заробітну плату на рівні мінімальної заробітної плати.