Інспектори Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці у рамках інформаційної кампанії із протидії торгівлі людьми проінформували ВПО Дрогобиччини про головні ознаки торгівлі людьми

10 лютого 2023
Інспектори Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці у рамках інформаційної кампанії із протидії торгівлі людьми проінформували ВПО Дрогобиччини про головні ознаки торгівлі людьми.
👉 Інформаційно-роз’яснювальна робота акцентована на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії. Ознайомлено з терміном «торгівля людьми» і поняттями, видами, формами експлуатації людини, які він передбачає. Також поінформовано про те, як не стати заручником такої форми сучасного рабства.
📲 У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
👉 Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua