Із підприємцями Городка обговорили питання легалізації виплати заробітної плати

05 лютого 2018
Днями було проведено спільне виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та районної комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів. До участі у виїзді було запрошено заступника голови Городоцької міської ради Степана Попка.
Члени робочої групи відвідали місця здійснення торгівлі. 
Відтак кожному суб’єкту підприємницької діяльності було наголошено, що метою візиту є проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи. Підприємцям нагадали  про підвищення рівня мінімальної заробітної плати, поспілкувалися про легалізацію виплати заробітної плати та зайнятості населення  та запобігання вчинення   порушень законодавства. 
Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Кокотко поінформувала СПД та найманих працівників щодо належного оформлення трудових відносин, недопущення фактів виплати заробітної плати на рівні нижчому від встановленої законодавством мінімальної заробітної плати. При цьому вона  повідомила, що виплата заробітної плати працівникам повинна здійснюватись не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.