Комунальників проконсультували щодо ефективних методів дотримання законодавства про працю та запобігання його порушенням
31 жовтня 2022![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Посадовці Головного управління Держпраці у Львівській області провели семінар з працівниками Миколаївського комунального підприємства «Житлово-комунальне підприємство» з метою підвищення рівня обізнаності працівників щодо ефективних методів дотримання законодавства про працю та запобігання його порушенням.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)