Консультаційна підтримка суб‘єктів господарювання та їх працівників у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» за сприяння проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».
26 серпня 2022![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
З метою змістовного поінформування суб’єктів господарювання, інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області здійснено інформаційні відвідування шести юридичних осіб.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)