Медикам Львова роз’яснили вимоги законодавства з охорони праці
18 березня 2019![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/Resized_20190315_133151-1.jpeg)
Днями за участю начальника відділу нагляду у АПК та СКС Головного управління Держпраці у Львівській області Віктора Курила відбулась нарада з представниками закладів охорони здоров’я міста Львова.
Віктор Курило наголосив, що з метою боротьби з фактами прихованого травматизму медикам слід неухильно дотримуватись Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Відтак лікарі повинні повідомляти ГУ Держпраці про звернення громадян у заклади охорони здоров’я (травмпункти) з ознаками травм.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG-8ded5b501a3a94f242efca845aa9c081-V001.jpeg)
В межах наради йшлося також про отримання та вчасне продовження дозволів на експлуатацію обладнання та виконання робіт підвищеної небезпеки.
Разом з тим медикам наголосили на дотриманні вимог законодавства з охорони праці в закладах охорони здоров’я. Йшлося про безпеку при експлуатації будівель та споруд, ліфтів, електроустановок споживачів та посудин, що працюють під тиском.