Меморандум про співпрацю та партнерство Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та Головного управління Національної поліції у Закарпатській області

29 вересня 2023
?Меморандум про співпрацю та партнерство Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та Головного управління Національної поліції у Закарпатській області.
Меморандум підписали начальник Західного міжрегіонального управління Держпраці Оксана Єзерська та начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник.
Метою підписання документу є консолідація зусиль обох відомств щодо формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації державної політики з питань здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю.
Партнерство сторін передбачає проведення спільних заходів та обмін інформацією з питань детінізації ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та забезпечення публічної безпеки та порядку при здійсненні такого контролю.