На Яворівщині відвідали суб’єктів господарювання у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло»
27 жовтня 2022![☀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/2600.png)
Сьогодні, за участю інспекторів Головного управління Держпраці у Львівській області відбулись виїзні зустрічі серед суб’єктів господарювання на території Яворівського району на предмет дотримання законодавства про працю та легалізації трудових відносин, а також забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Під час відвідування інспектори надали змістовні відповіді на питання працівників щодо законодавства про працю в умовах воєнного стану та проінформував, що більше інформації щодо питань законодавства про працю кожен може отримати, відвідавши: