На Львівщині Громадські ради підписали Меморандум про співробітництво та партнерство

24 вересня 2018

Сьогодні, 24 вересня, відбулось підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Громадською радою при Львівській ОДА та Громадськими радами при Головному управлінні ДФС, управлінні СБУ, ДАБІ, Головному управлінні Держгеокадастру та Територіальному управлінні Держпраці.

Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації. 

“Громадська рада стала не тільки майданчиком для різних дискусій, але й великим помічником у реформуванні і творенні суспільства. З одного боку ми, як орган влади, маємо можливість почути усі точки зору, і це дуже добре, а також ми маємо можливість апробувати багато рішень завдяки Громадській раді. Гарантую, що ніхто зі сторони влади не буде вам заважати і нехай цей Меморандум стане наступним важливим етапом у роботі. У вашій особі ми маємо хороших партнерів та діалог”, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

За словами голови Громадської ради при Львівській ОДА Андрія Болюбаша, підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство  – це крок  для посилення координації дій та  інформаційної діяльності Громадських рад.

“Основою цього Меморандуму є об’єднання зусиль, координація дій і посилення інформаційної діяльності самих Громадських рад, щоб розвиток громадянського суспільства відбувався на кращому, більш європейському рівні”,  – наголосив Андрій Болюбаш.

Відтак, Меморандум передбачає співпрацю за такими напрямами як організація спільних заходів шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших публічних заходів; участь у плануванні та діяльності робочих груп, обговорення актуальних проблем діяльності відповідних органів державної влади тощо.

Зазначимо, Меморандум  підписали терміном на 5 років.