На Львівщині тривають контрольні заходи щодо детінізації зайнятості

02 листопада 2018

На виконання розпорядження Уряду щодо детінізації зайнятості у жовтні інспектори праці Головного управління Держпраці у Львівській області  провели 70 інспекційних відвідувань. Слід зазначити, що частина цих заходів відбулася за участі фахівців Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду.

Порушення в частині неналежного оформлення трудових відносин встановлено у 21 суб’єкта господарювання відносно 78 осіб. У переважній більшості неналежно оформлених працівників виявлено на підприємствах торгівлі та сфери послуг. У Головному управлінні вживаються заходи щодо притягнення порушників до фінансової відповідальності.

Слід відзначити, що при проведенні інспекційних відвідувань виявлено, що 10 роботодавців належним чином оформили трудові відносини з 158 особами впродовж вересня-жовтня, тобто у час проведення інформаційної кампанії. 

Разом з тим, на виконання вимог приписів, внесених інспекторами праці за результатами інспекційних відвідувань, 6 роботодавців поінформували про працевлаштування 48 працівників.

До слова, за інформацією ГУ ДФС Львівській області у жовтні надійшло 40,9 тис повідомлень про прийняття працівників на роботу, передбачених Постановою від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».