На ПП «ВІР-ЗАХІДБУД» проведено семінар-нараду на тему: «Забезпечення та використання засобів індивідуального захисту. Безпека під час експлуатації електрогенераторів»
24 березня 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Працівникам підприємства наголошено, що роботодавець зобов’язаний забезпечити за свій рахунок придбання, комплектування, видачу та утримання засобів індивідуального захисту відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці та колективного договору.
Засоби індивідуального захисту повинні:
− відповідати ступеню існуючих ризиків для життя і здоров’я працівників та не призводити до будь-якого збільшення рівня цього ризику;
− відповідати існуючим на робочому місці умовам;
− підходити користувачеві після необхідного регулювання.
Також, під час заходу доведено:
− пересувні електростанції є джерелом підвищеної небезпеки;
− генератор необхідно розміщувати ззовні будівлі (бажано під навісом) або в окремому технічному просторому приміщенні з працюючою вентиляцією і можливістю провітрювання;
− під час підключення генератора до споживачів необхідно дотримуватися інструкції з підключення та експлуатації генератора. Підключення повинен здійснювати кваліфікований електрик;
− експлуатацію генератора необхідно здійснювати відповідно до технічної документації та рекомендацій виробника.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337552195_1202035423849563_5759515414176583404_n-300x225.webp)