На шахті “Межирічанська ” працювала постійна комісія з охорони праці

16 липня 2019

Днями на ВП «Шахта «Межирічанська» відбулося  чергове  засідання  постійної комісії з охорони праці.

Засідання пройшло за участі головного державного інспектора відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимира Розалюка, в.о. директора Андрія Бециля, заступника директора з охорони праці Олександра Бондаренка, заступника директора з виробництва Володимира Смеречанського, головного механіка Ройка Тараса Івановича, лідерів профспілок шахти, начальників відділів та служб, начальників дільниць, їх заступників, помічників, механіків, гірничих майстрів, бригадирів, ланкових.

 Володимир Розалюк поінформував про стан травматизму на підприємствах ДП «Львівіугілля»  у  червні  2019 року.

При цьому  окреслив  характер та основні причини травмування працівників.

Особливу увагу інспектор звернув на те, що більшість гірників  не вміють користуватися індивідуальними ізолюючими саморятівниками та, щонайважливіше,  не знають як поводитись при виникненні аварійної ситуації на робочому місці.

Фахівець  спільно  з заступником директора з охорони праці Олександром Бондаренком  на прикладі навчального саморятівника ШСС-1 вкотре  детально розповіли присутнім про його призначення та принцип дії.

 Так, фахівці наголосили, що при аварійних ситуаціях (пожежі,вибуху) цей засіб індивідуального захисту може зберегти життя. Окрім  цього,  інспектор розповів про порядок дії працівників у шахті при виявленні запаху диму та ознак аварійної ситуації у підземних виробках. Присутнім керівникам дільниць було наголошено на відповідальності  керівників за організацію ліквідації аварії у разі її виникнення на робочих місцях.