На шахті «Степова» проведено засідання комісії з охорони праці

02 січня 2018

Днями на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» відбулося засідання постійно діючої комісії з охорони праці.

Основне питання, яке розглядалося  – це значний ріст виробничого травматизму, який стався на шахті за 2017 рік в порівнянні з 2016 роком. Йдеться про 57 нещасних випадків у 2017 р. проти 23-х у 2016 році.

Також детально розглядалися причини нещасних випадків та  проаналізовано вжиті заходи щодо їх недопущення.

Головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Розалюк наголосив на необхідності посилення відомчого контролю з боку інженерно-технічних працівників шахти у 2018 році.

Він зазначив, що при проведенні позапланових перевірок щодо стану охорони праці та промислової безпеки на ВП «Шахта «Степова» в грудні 2017 року було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Відтак, було зупинено експлуатацію двох шахтних електровозів типу АМ-8Д та обладнання в механічному цеху шахти. Після повного усунення порушень роботу  вказаних електровозів  та обладнання  було відновлено.

Також відмічено, що дільниці підготовчих робіт №1 та №2 усунули всі порушення НПАОП, які було виявлено під час приймання в експлуатацію підготовчих виробок 142-го конвеєрного штреку та 131-го бортового штреку.