На шахті «Степова» відбулося засідання постійної комісії з охорони праці

28 лютого 2019

Сьогодні, 28 лютого,  на ВП «Шахта «Степова» у приміщенні актового залу відбулося  чергове  засідання  постійної комісії з охорони праці.

Засідання пройшло за участю в.о. директора шахти Миколи Клюка, головного державного інспектора відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимира Розалюка, представників профспілок шахти, начальників відділів та служб, начальників дільниць, помічників, механіків, гірничих майстрів, бригадирів, ланкових.

 Володимир Розалюк розповів присутнім про перевірки підприємства, які відбулися  упродовж лютого 2019 року. При цьому він відзначив, що на підприємстві повністю усунені порушення, які були виявлені  під час прийняття в експлуатацію підготовчого вибою 142-го оконтурюючого штреку.

Окрім цього, фахівець також звернув увагу на те, що кожному працівнику потрібно знати та виконувати вимоги плану ліквідації аварій, які стосуються його робочого місця. Доповідач наголосив на тому, що кожен працівник може звернутися до гірничого диспетчера щодо роз’яснень правил поведінки у випадку виникнення аварії.