На “Степовій” засідала постійна  комісія з охорони праці

03 жовтня 2018

Днями на ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля» відбулося  чергове  засідання  постійної  комісії з охорони праці.

У засіданні взяв участь начальник відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Осадця.

Він зауважив, що кожен працівник, який опускається в підземні гірничі виробки, повинен бездоганно володіти знаннями правил поведінки в аварійних ситуаціях, інформацією щодо запасних виходів з гірничих виробок на поверхню та правилами користування ізолюючим саморятівником.

«Без цих знань шахтар не має права опускатись в підземні гірничі виробки», -наголосив представник ГУ Держпраці у Львівській області.

Також йшлося про безпечну експлуатацію електрообладнання. 

Зокрема головний енергетик Сергій Часовських виступив із звітом щодо порушень, які були виявлені групою КРГ під час перевірки за належним станом електрообладнання та електричних мереж у гірничих виробках шахти протягом вересня 2018 року.

Як наголосив Володимир Осадця, порушення з  електровибухобепеки слід усувати негайно, а винних осіб притягувати до відповідальності. 

На завершення Володимир Осадця повідомив, що у листопаді на  ДП «Львіввугілля» відбудеться  планова комплексна  перевірка.