Набули чинності Зміни до Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, які було затверджено наказом Мінекономіки від 20 грудня 2023 року № 19882.

19 лютого 2024
✅ Набули чинності Зміни до Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, які було затверджено наказом Мінекономіки від 20 грудня 2023 року № 19882.
📌Оновлені Правила доповнено спеціальними видами підривних робіт, зокрема підривними роботами, що пов’язані зі знищенням вибухонебезпечних предметів під час виконання робіт з протимінної діяльності, а також вимогами до працівників, які виконують ці роботи.
✔️За попередніми оцінками Міжнародного координаційного центру з питань гуманітарного розмінування майже половина території України внаслідок широкомасштабного вторгнення рф потенційно потребує гуманітарного розмінування, а це близько 300 тис. квадратних кілометрів, із них орієнтовно 19 тис. квадратних кілометрів це акваторія річок, водойм, водосховищ, а також Азовського та Чорного морів.
🔸Реалізація оновлених Правил сприятиме підвищенню рівня безпеки технологічних процесів, посилить вимоги до працівників та надасть можливість залучення до проведення заходів у сфері протимінної діяльності неурядових операторів з протимінної діяльності (підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, у тому числі міжнародних та іноземних).