Нагадуємо, що змінено Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки

11 травня 2018

У лютому внесені зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.  

Відтак  оновлений перелік робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праціДодаток 6 ), перелік машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що експлуатуються (застосовуються) на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (Додаток 7 ) та внесено зміни до форми бланку декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (Додаток 8 ).

Постановою Кабінету Міністрів України встановлено порядок подання декларації у паперовому вигляді, відповідно до якого  для реєстрації Декларації подаються два примірники Декларації на виконання робіт підвищеної небезпеки та/або на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України  затверджено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, до яких віднесено реєстрацію декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Нагадуємо, що Декларація у двох примірниках подається суб’єктом господарювання особисто або уповноваженою ним особою за формою згідно з оновленим додатком 8 Порядку особисто чи  надсилається рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних  послуг:  м. Львів пл. Ринок, 1 (вхід з бічної сторони Ратуші) або територіальних підрозділів ЦНАП м. Львова за адресами:  вул. Ген. Чупринки, 85;  вул. І. Виговського, 32;  вул. К. Левицького, 67;  пр. Червоної Калини, 72 а;  вул. М. Хвильового, 14 а.