Напередодні Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області проведено семінар для представників будівельної галузі з метою попередження виробничого травматизму та зменшення рівня незадекларованої праці у відповідній сфері

25 квітня 2023
📖Напередодні Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області проведено семінар для представників будівельної галузі з метою попередження виробничого травматизму та зменшення рівня незадекларованої праці у відповідній сфері.
🏗️В заході взяли участь понад 25 представників будівельних організацій Рівненської області, яким надано практичні поради щодо безпечного виконання будівельних робіт.
📌Наголошено на:
✅ необхідності дотримання вимог законодавства про безпеку праці та працю;
✅ перевагах легального працевлаштування;
✅ необхідності проведення медичних оглядів працівників, навчання та інструктажів з охорони праці;
✅ недопущення приховування виробничого травматизму;
✅ відповідальності роботодавців за порушення/недотримання норм законодавства.
🤝 Надано консультації щодо актуальних змін в трудовому законодавстві та поінформовано про трудові права і соціальні гарантії, переваги офіційного працевлаштування.
📲 Більше інформації з питань організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо: на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua