Олена Грицак вручила посвідчення двом новим інспекторам праці органів місцевого самоврядування

30 листопада 2017

Сьогодні, 30 листопада, перший заступник начальника ГУ Держпраці у Львівській області Олена Грицак вручила посвідчення інспекторам  праці органів місцевого самоврядування Гніздичівської селищної ради Жидачівського району та Заболотцівської сільської ради Бродівського району  Львівської області.

Спілкуючись з новими інспекторами, Олена Грицак поцікавилася про плани роботи. Водночас вона закликала  проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підприємців. Також в рамках зустрічі вона окреслила напрямки роботи інспекторів та їх повноваження.

«Пріоритетом на рівні області та держави загалом є дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та подолання незадекларованої праці»,- зазначила перший заступник.

Опісля відбулося навчання для інспекторів з питань, які  пов’язані  із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Зазначимо, що  інспектори праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад  здійснюватимуть державний контроль з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин. При цьому інспектори Держпраці та її територіальних органів контролюють  усі питання трудового законодавства.

 

До слова, інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.