Організація спільних заходів та сприяння у співробітництві між Західним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Національним університетом «Львівська політехніка»
13 січня 2023Організація спільних заходів та сприяння у співробітництві між Західним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Національним університетом «Львівська політехніка»
Сьогодні, відбулась робоча зустріч начальника Західного міжрегіонального управління Держпраці Оксани ЄЗЕРСЬКОЇ та представника кафедри цивільної безпеки НУ «Львівська політехніка» Бориса БОЛІБРУХА з метою взаємодії, співпраці у сфері легалізації зайнятості та інформаційної підтримки, взаємовигідного поєднання наукового потенціалу з практичним досвідом роботи.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Заплановано залучення науковців та студентів університету до вивчення громадської думки шляхом соціальних опитувань щодо проблематики, яка знаходиться в компетенції Держпраці.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)