Під час семінар-наради у ТзОВ ”Дністер” обговорено вимоги щодо безпечного виконання робіт при ремонті сільськогосподарського обладнання

12 березня 2021

Про безпечне виконання робіт при ремонті сільськогосподарського обладнання йшлося у Сільськогосподарському ТзОВ ”Дністер”, що на Городоччині.

Головний державний інспектор відділу ПК та СКС Юрій Кабан провів семінар-нараду для директора та механізаторів підприємства. Основним видом діяльності підприємства є вирощуванням зернових,бобових і насіння олійних культур. Зважаючи на період року, роботи на полях не проводяться, втім ведеться підготовка техніки до весняно-польових робіт.

Відтак, під час превентивного заходу присутні обговорили правила охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва, а також вимоги до організації робочих місць відповідно до Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві.

Також керівництву наголошено на обов’язковому належного оформлення трудових відносин з працівниками.

«На підприємствах сільського господарства доволі часто трапляються нещасні випадки, внаслідок яких травмуються або гинуть працівники. Основними причинами, з-поміж інших, є падіння особи з висоти, ураження електричним струмом, наїзди, а також особиста необережність, недотримання вимог інструкцій, порушення технологічного процесу тощо. Основним обов’язком керівника є вжиття усіх заходів щодо забезпечення безпечних умов праці для усіх працівників. Разом з тим, працівники також зобов’язані дбати про свою безпеки та неухильно дотримуватись вимог інструкцій з охорони праці» – наголосив державний інспектор Юрій Кабан.