Під час засідання Комітету Національної ради розглянуто Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці

16 червня 2021

 15 червня заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера за дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка взяв участь у засіданні Комітету з питань трудових відносин та ринку праці Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Під час заходу розглянуто Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, який було розроблено Держпраці разом з представниками зацікавлених органів та представниками роботодавців і працівників. Адже незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку і цілого ряду державних органів.

Учасники засідання Комітету прийняли рішення взяти Національний план спільних дій за основу (з можливістю внесення змін на будь-якому етапі реалізації) для подальшого розгляду та затвердження Національною радою.

Також на засіданні, враховуючи пропозиції Сторін Національної ради, відбулося обрання Голови комітету з питань трудових відносин та ринку праці та його заступників.