Підписано Меморандум між Держпраці та Громадською спілкою «Підтримка діяльності Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу»

10 червня 2021

Сьогодні, 10 червня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Громадською спілкою «Підтримка діяльності Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу».

Меморандум підписали т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко, заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера та Голова Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу Антоніна Прудко, Голова виконавчого комітету Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу Микола Бабенко.

У рамках Меморандуму співпраця Сторін передбачає взаємодію у напрямі захисту та розвитку добросовісних ділових практик, ефективного застосування законодавства України, протидії неформальній зайнятості і тінізації заробітних плат, зменшення проявів неетичної поведінки та просування практики доброчесності.

У своїй промові Віталій Сажієнко підкреслив важливість проведення спільної роботи з удосконалення трудового законодавства, підвищення обізнаності працівників та роботодавців щодо необхідності дотримання трудового законодавства та попередження проявів незадекларованої праці.

Антоніна Прудко зазначила, що перспективне майбутнє будь-якого бізнесу не можливе з тіньовими заробітними платами чи ухиленням від сплати податків та подякувала представникам Держпраці за такий важливий крок як підписання Меморандуму.

Ігор Дегнера наголосив на відкритості та готовності до систематичної організації зустрічей для обговорення перспектив та напрямів двостороннього співробітництва.

У свою чергу, Микола Бабенко акцентував, що Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу, яка нині об’єднує 49 компаній, готова на власному прикладі поширювати складну та важливу для України мету, що доброчесне та легальне ведення бізнесу – це безцінний внесок у довгостроковий і сталий розвиток.