Пластуни Національної скаутської організації України «Пласт» вручили колективу Держпраці священний вогонь з Віфлеємського храму Різдва Христового

05 січня 2018

Представники Вишгородського осередка Національної скаутської організації України «Пласт» завітали 5 січня до Державної служби України з питань праці. Напередодні свята Різдва Христового діти привітали колектив Держпраці різдвяною колядкою і вручили Голові Держпраці Роману Чернезі лампаду із священним вогнем з Віфлеємського храму Різдва Христового. «Хай цей вогонь сповнить серце кожного християнина радістю, миром, надією і вірою», – з таким побажанням звернулись пластуни до працівників Служби.

«Цей вогонь з Віфлеєму, – як зазначила керівник осередка Юлія Карпета, – щорічно скаути передають один одному. Сьогодні члени Національної скаутської організації України «Пласт» передають священний вогонь, отриманий від австрійських пластунів, у ваші домівки. Нехай він принесе всім мир, добро і справедливість».

Роман Чернега подякував пластунам за привітання і вручив їм подарунки від колективу Держпраці. Працівники Держпраці запалили свічки, щоб зустріти свято в родинному колі із священним Віфлеємським вогнем.