Посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці здійснено інформаційно-консультативний візит на один з об’єктів будівництва області.
29 березня 2024![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f44c.png)
– виконання вантажно-розвантажувальних робіт у відповідності до розробленого проекту виконання робіт;
– унеможливлення допуску на об’єкт будівництва сторонніх осіб та забезпечення реєстрації всіх осіб, які входять на об’єкт або виходять з нього;
– забезпечення оглядовості робочої зони машиністом крана (у разі обмеженості поля зору машиніста, повинен бути призначений сигнальник; між сигнальником та машиністом повинен бути забезпечений надійний двосторонній зв’язок).