Позаплановий превентивний захід у ВП «Відродження» ДП «Львіввугілля»
26 січня 2023Позаплановий превентивний захід у ВП «Відродження» ДП «Львіввугілля».
Фахівці Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели захід на дільниці шахтного транспорту, поверхневому промисловому майданчику шахти. Охоплена аудиторія – 12 працівників вугільного підприємства на 4-ох робочих місцях.
Під час заходу наголошено на правилах поведінки при проведенні робіт та при обслуговуванні обладнання підвищеної небезпеки, дотримання правил особистої і колективної безпеки, а також щодо дій поверхневих працівників в разі повного знеструмлення шахти та неприпустимість використання саморобних обігрівачів для обігріву приміщень дільниці.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
За результатами превентивного заходу керівнику шахти було надіслано відповідний лист, в якому викладено всі виявлені порушення та рекомендовано до усунення порушень, які за певних обставин можуть створити загрозу життю і здоров’ю працівників. Рекомендовано заборонити проведення електровозної відкатки на поверхневому промисловому майданчику шахти.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)